אל תחכו: את חופשת הקיץ שלכם לא כדאי לתכנן ברגע האחרון

מאז שנרשמה ירידה במספר החולים בנגיף הקורונה, נרשם זינוק של עשרות אחוזים בהזמנה של חופשות כאן בישראל. למעשה, אחד מהיעדים המובילים והמבוקשים ביותר לחופשה היא כמובן העיר אילת שנחשבת (ובצדק) בעיניי רבים לעיר התיירות הרשמית של מדינת ישראל. אם גם אתם רוצים ליצור חופשה משפחתית בלתי נשכחת ומפנקת במיוחד, מומלץ שלא לחכות לדקה ה-90 ולהתחיל לתכנן את החופשה כבר עכשיו. מדוע? להלן כל הסיבות וכן הדרכים ליצירה של חופשת קיץ נהדרת.

למה לא כדאי לחכות לטובת הזמנה של חופשה?

כאמור, הביקוש הגבוה מצד הציבור הישראלי כמו גם תיירים להגיע לעיר אילת שובר שיאים, כאשר מגמה שהולכת  וצוברת תאוצה היא הזמנה מראש של חופשות, לעיתים אפילו כחצי שנה מראש. למעשה, הזמנה מראש של חופשה בקיץ עוד בתקופת החורף יכולה לחסוך  לכם לא מעט כסף, ואף להגדיל את הסיכויים כי תוכלו לשהות במלון מבוקש. דילים לאילת כולל טיסות יקצרו לכם את התהליכים ואף יאפשרו להוביל לניצול של מבצעים שלא תקבלו בדקה התשעים, אלא להפך.

בדיוק כמו בעולם הנדל"ן, ככל שהביקוש עולה כך המחירים מטפסים. כאשר לוקחים בחשבון כי רוב הישראלים נמצאים בנופש בזמן תקופת הקיץ, חדרי המלונות המבוקשים מתמלאים במהירות ועל כן מי שמחליט לסגור ברגע האחרון ימצא את עצמו עם מעט מאוד חדרים ועם מחירים גבוהים שיכולים גם להגיע לעשרות אלפי שקלים.

 

 

תכנון מדויק שיניב חיסכון כספי

כאמור, היכולת לבצע הזמנה מראש של טיסות ביחד עם מלונות היא האפשרות הטוב הביותר בעבור חופשה קיצית במתכונת זוגית או משפחתית. ברשת מלונות ישרוטל מציעים בעבור מזמינים באתר הזדמנות לקבל הנחה בגובה של כ-5%, ועל כן תכנון מדויק כשלושה חודשים עד חצי שנה לפני הטיול היא הדרך הטובה ביותר ליצור חופשה שהיא גם חסכונית אך מפנקת במיוחד. בנוסף, מומלץ להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות המתמחות בעיר אילת, וזאת מתוך מטרה לאתר דילים ומבצעים מיוחדים לחברי הקבוצה. מדובר בהנחה שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים בעבור זוג או משפחה, בייחוד בעבור משפחות שרוצות לצאת לחופשה משפחתית בטוחה לאחר מגפת הקורונה. עם הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לשמור על מקומכם ולהתחיל לפנטז על חופשה קיצית בעיר הנופש של מדינת ישראל.

טיול משפחתי מושלם במינימום מאמץ

יציאה עם הילדים לחופשה בעיר אילת מחייבת תכנון מדויק, החל ממלונות ועד טיסות ואטרקציות. רשת מלונות ישרוטל אשר נחשבת לרשת המובילה בארץ מציעה לקהל הנופשים חוויה יוצאת דופן באחד ממלונות הרשת, כאשר בעבור הורים מדובר בהזדמנות מעולה לשלב במסגרת הטיול שהות במלון יוקרתי לצד טיסות הלוך ושוב שימנעו הוצאה כספית כבדה בעבור השכרה של רכב או נסיעה ברכב הפרטי. במדריך הבא תקבלו טיפים מעולים לתכנון חופשה חסכונית עם הילדים, כל זאת מתוך מטרה להתכונן לקראת חופשת הקיץ הארוכה באמצעות סגירה של טיסות ומלונות לצד אטרקציות מעולות.

לסיכום

בניגוד לדעה הרווחת, המתנה לדקה ה-90 לטובת סגירה של חופשת קיץ היא לא החלטה נבונה מאחר והעלויות גבוהות מקשות מאוד על משפחות עם ילדים לסגור את החופשה, בייחוד כאשר נדרש להזמין מספר חדרים. בשל כך, עדיף  כבר עכשיו להזמין דרך האתר של רשת ישרוטל וכן לנצל את ההטבות והמבצעים של קבוצות ברשתות החברתיות שיכולות לסייע לכם לבחור אטרקציות ולשלב אותן בתמהיל החופשה, כחלק מיצירה של חופשת קיץ מפנקת ובלתי נשכחת בעיר אילת.