רילוקיישן עם הילדים: איך הפכה אוסטרליה לאחד היעדים החמים לישראלים?

בשנים האחרונות אוסטרליה הפכה ליעד מבוקש מאד לרילוקיישן בקרב ישראלים. מה הפך את אוסטרליה לאחד היעדים החמים לישראלים ואיך מוציאים ויזה? כל התשובות לפניכם.

למה אוסטרליה זה יעד חם לרילוקיישן?

בשנים האחרונות אוסטרליה הפכה ליעד אטרקטיבי מאד לרילוקיישן בקרב ישראלים. עם זאת חשוב לציין שעליכם להוציא ויזה על מנת לעשות רילוקיישן לאוסטרליה. בהמשך המאמר נפרט על התהליך הזה, אולם כבר עכשיו חשוב לנו לציין שניתן לבצע את התהליך עם ליווי מקצועי ואף רצוי, מיד נגיע לזה.

בכל אופן, מעבר לעובדה שניתן למצוא ביבשת הזו פשוט הכל, יש משקל לא קטן לקהילה היהודית שנמצאת במדינה הזו. בסידני ובמלבורן יש קהילה יהודית גדולה מאד וזה מקל על ישראלים שעושים רילוקיישן. תהליך ההתאקלמות של הישראלים הללו הופך למהיר וקל יותר, הם פוגשים ישראלים נוספים שעברו בדיוק את אותו התהליך וזה כמובן מסייע מאד.

אז איך מוציאים ויזה לאוסטרליה?

לפני הכל חשוב לציין שיש סוגים שונים של ויזות לאוסטרליה, בין השאר ויזת תייר, ויזת חופשה, ויזת מעבר וויזת עבודה. אם אתם רוצים לעשות רילוקיישן עם הילדים אתם צריכים להוציא ויזת עבודה. מדובר בתהליך דיי ארוך ולכן חשוב לנו שתתחילו אותו כמה שיותר מוקדם, על מנת שלא תגיעו לדקה התשעים ללא ויזה.

 

 

תחילה עליכם למצוא מעסיק באוסטרליה שיביע עניין בכישורים שלכם ולמעשה יסכים לגייס אתכם בחברה שלו. אוסטרליה לא קולטת סתם אנשים, היא עושה זאת לפי רשימה מאד ברורה של מקצועות נדרשים ואם אתם לא חלק ממנה, זה יהיה לכם מאד קשה לעבור לשם. את הרשימה המתעדכנת תוכלו לראות באתר של רשות ההגירה האוסטרלית.

למה כדאי לפנות לחברה מקצועית להוצאת ויזה לאוסטרליה?

אם אתם רוצים לעבור את הפרויקט הזה שנקרא רילוקיישן עם הילדים בשלום, אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברה מקצועית שכל תפקידה הוא להוציא עבורכם ויזה. החברה הזו תדאג לכל המסמכים שצריך, תדרוש מכם את המסמכים שהיא זקוקה להם ותמציא מסמכים חסרים. חברה כזו גם תלווה אתכם לאורך כל התהליך ותספק לכם שקט נפשי עד לקבלת הוויזה.

איך מתכננים את הרילוקיישן?

הכינו את המשפחה

לפני שאתם ממהרים לעבור לאוסטרליה אנחנו ממליצים לכם להכין את המשפחה למעבר. זה נכון לגבי בן או בת הזוג, זה נכון שבעתיים עבור ילדים קטנים שנאלצים לעבור למדינה שהם לא מכירים, לשמוע שפה זרה ועוד. לכן, אנחנו ממליצים לכם לעשות נסיעות הכנה מקדימות ולהגיע לאוסטרליה כתיירים עם הילדים ואפילו לקחת הדרכת הורים במידת הצורך. זה יסייע להם להכיר את המדינה החדשה שהם עתידים לעבור אליה וכמובן יתרום להתאקלמות שלהם כשזה יקרה.

מצאו מקום מגורים מראש

אל תחכו לדקה התשעים כדי למצוא מקום מגורים באוסטרליה. עשו את כל מה שאתם צריכים מראש על מנת להגיע מוכנים ושתהיה לכם קורת גג במדינה הזו. זה יקל גם עליכם את ההתאקלמות, זה ודאי יקל על הילדים שלכם.

דאגו לביטוח רפואי

כל הכיסויים הביטוחים שלכם מתבטלים ברגע שאתם עוברים לאוסטרליה. אתם ודאי לא רוצים למצוא את עצמכם במצב חירום רפואי וליפול בין הכיסאות. לכן, אנחנו ממליצים לכם לרכוש ביטוח רפואי שישרת אתכם למשך כל השהות שלהם באוסטרליה.

לסיכום

אין ספק שרילוקיישן עם הילדים לאוסטרליה זה לא עניין של מה בכך. לפני שאתם ממהרים לעלות על המטוס אנחנו ממליצים לכם לדאוג מראש לוויזה, לפנות לחברה מקצועית בתחום עד לקבלת הוויזה וכמובן להכין את המשפחה למעבר.