מדריך: איך לטפח את העור לאחר לידה?

לאחר הלידה עור הפנים רגיש מאוד ונוטה לאדמומיות, פיגמנטציה כמו גם פצעונים. על מנת לשקם את עור הפנים ולהחזיר לו את הזוהר, רצוי להתחיל כבר עכשיו בשגרת טיפוח חדשה ומותאמת אישית. כיצד תוכלי לעשות זאת? להלן מדריך מיוחד בנושא.

חזרה לשגרה לאחר לידה: כך תוכלי לשפר את מרקם עור הפנים לאחר הלידה

האושר העצום שמגיע לאחר לידתו של הילד/ה מהווה ללא ספק את הרגע המאושר ביותר בחייה של כל אישה. עם זאת, אי איזון הורמונלי המתרחש בעקבות הלידה משפיע באופן ישיר על עור הפנים, וזאת בשל אובדן של קולגן כמו גם הפרשה של הורמונים כמו הפרולוקטין שגורמים להפרשה מוגברת של בלוטות החלב. בעקבות כך מראה העור לאחר הלידה עשוי להיראות כהה כמו גם בעל פיגמנט שאינו מחמיא. זאת ועוד, נשים רבות מדווחות על הופעה של פצעונים כמו גם עור אדמומי ורפוי, ולכן למרות ההתרגשות והאושר העצום הדימוי העצמי כמו גם הביטחון יורד באופן משמעותי. החדשות הטובות הן שבאמצעות שגרת טיפוח יעילה ניתן לשפר את מצב עור הפנים, ואף לטפל באופן נקודתי בתופעות מטרידות. על מנת לסייע לכן לבנות את שגרת הטיפוח האידיאלית, להלן מספר טיפים:

שימוש במוצרי קולגן

קולגן הוא חלבון האחראי על מראה עור צעיר, כאשר עם השנים פוחת קצב הייצור של הקולגן. כתוצאה מכך ניתן להבחין באובדן גמישות של העור לצד מראה עור עייף, ועל כן בעבור נשים אחר לידה אובדן הקולגן מהווה פקטור משמעותי אותו צריך לקחת בחשבון בטיפוח העור. כיום ניתן לבצע רכישה של מוצרים המכילים ריכוז גבוה של קולגן במחיר מצוין, דרך האתר של חברת קולגן פלוס. המוצרים של החברה יוכלו לגרום לשינוי משמעותי במרקם עור הפנים כמו גם בגמישות, וזאת בשל פיתוח ייחודי המותאם במיוחד לנשים ובוודאי לנשים לאחר הלידה. בשימוש קבוע ניתן להבחין בשינויים, ועל כן שימוש במוצרים מהווה חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח החדשה של כל אישה לאחר לידה.

מדריך: איך לטפח את העור לאחר לידה?

ניקוי פנים עמוק

תופעה מטרידה המתרחשת לאחר לידה היא כתמים שחורים באזור המצח והסנטר, בעקבות הפרשה של הורמונים. על מנת להסיר אותם ולהפחית את הסימנים מומלץ ליצור קשר עם קוסמטיקאית אשר תדע לבצע קילוף עדין של העור באמצעות תכשירים ייעודים כמו רטינול. עם זאת, טיפול פילינג אינו מתאים לנשים מניקות ועל כן את עודפי השומן כמו גם המראה האדמומי ניתן לשפר באמצעות ניקוי עור עמוק שיכול בהחלט לחולל שינוי עצום במראה עור הפנים.

שימוש בדרמה רולר

דרמה רולר הוא למעשה מכשיר קוסמטי המשמש לצורך יצירה של חרירים קטנים בעור, מתוך מטרה לייצר מחדש את הקולגן כמו גם תאי עור חדשים. מדובר בטיפול ביתי נהדר אותו תוכלי לבצע למשך מספר דקות, ולראות תוצאות בפרק זמן קצר.

מסכות ביתיות

מאחר ואת אישה עסוקה וגם עייפה מאוד, את הזמן הפנוי שאת מוצאת בין האכלה להרדמה ניתן להקדיש לטובת הכנה של מסכות ביתיות. מסכות ביתיות משפרות את מרקם עור הפנים כמו גם גורמות למראה עור זוהר, כל זאת במינימום השקעה כספית. מומלץ להיכנס לקבוצות של אימהות ברשתות החברתיות אשר דרכן ניתן להשיג מתכונים מעולים בעבור מסכה ביתית אותה ניתן להכין אפילו ממרכיבים שיש בבית, כמו למשל מסכת אבוקדו עם שמן זית.

לסיכום, טיפוח העור לאחר לידה מהווה חלק בלתי נפרד משיפור המראה אבל בייחוד הביטחון והדימוי העצמי. חשוב מאוד לפנות את הזמן לטובת שמירה על עקביות, כל זאת מתוך מטרה לראות תוצאות במהירות ועם שימת דגש על מראה עור זוהר וקורן. לא מספיק לקנות רק את המוצרים אלא גם להשתמש בהם, ועל כן דרך פרוטוקול קבוע אפשר להגיע לתוצאות מעולות, ולטפח את העור בצורה נכונה.