חממו מנועים: ממונעים לילדים הם האטרקציה הכי חמה לקיץ הקרוב

ממונעים לילדים

הורים רבים מחפשים צעצועים שהם גם כיפיים וגם יש בהם ערך מוסף לילדים שלהם. הם רוצים לתת לילדים שלהם חוויה שתעשיר אותם ותקנה להם מיומנויות שונות. אנחנו חושבים שיש לנו בדיוק את הרעיון לצעצוע כזה: הוא חווייתי, הוא כיפי, הוא מספק אתגר והוא נמצא מחוץ לבית רחוק מהטלפון או הטלוויזיה. אם אתם לא מכירים את העולם של צעצועים ממונעים, הרשו לנו לספק לכם הצצה אליו. אנחנו בטוחים שבתור הורים תמצאו בו עניין רב.

צעצועים ממונעים – מה זה בכלל?

צעצועים ממונעים הם למעשה מכוניות זעירות עליהם ניתן לנהוג באופן דומה לנהיגה במכונית גדולה. יש בהן הגה ודוושת האצה המחוברת למנוע חשמלי אמיתי. הילד שולט על מהירות הנסיעה וכמובן על כיוון הנסיעה באמצעות ההגה. כך הוא למעשה נוהג ברכב שנראה אמיתי. הרכבים הללו מגיעים בשלל צורות ודגמים. קיימים ממונעים שהם בצורה של רכבי יוקרה כמו מרצדס או אאודי. אחרים הם ג'יפים או באגי חולות למשל. תוכלו למצוא כאן רשימת ממונעים לילדים שתעזור לכם לבחור את הדגם שהכי מתאים לילד שלכם.

היתרונות של הממונע הם גדולים מאד. מדובר בצעצוע מרתק שימשוך את הילדים שלכם לפעילות מחוץ לבית. הורים רבים מודאגים כיום מזמן המסך של הילדים שלהם. על הרקע הזה נוצרות מריבות ועימותים עם הילדים. צעצוע ממונע ימנע את אותם חיכוכים בגלל שהוא פשוט כיף גדול לשחק איתו ואין כל צורך לשכנע את הילד לעזוב את המסך ולצאת החוצה.

יתרון נוסף של הממונע הוא בהקניה של הרגלי נהיגה ושליטה על רכב כבר מגיל קטן. תוכלו להסביר לילדים על כיווני הנהיגה, על חוקי התנועה או אפילו ליצור משחק בו הם נוהגים וצריכים לתת זכות קדימה להולכי רגל ולציית לחוקי התנועה השונים.

הצעצוע הממונע יכול להיות דרך טובה של הילד להרגיש שהוא שייך לעולם של המבוגרים. חלק מהדגמים דומים מאד לרכבים אמיתיים. כך הילד מרגיש שגם לו יש רכב אמיתי וזה נותן לו תחושת אחריות ומעצים אותו.

כללי בטיחות וכללים שונים

על הצעצועים הממונעים צריך לנהוג רק בהשגחת מבוגר. למרות שהם מאד יציבים, הם יכולים לפגוע בחפצים אחרים או להתהפך במדרגות למשל. חשוב לתחום בדיוק את השטח בו נוהגים ולהציב מחסומים לפני כל מה שמהווה סכנה: מים, חול, מדרגות, צמחים וכו'. אסור בתכלית האיסור לשלב את הצעצוע עם רכבים אמיתיים מכיוון שזוהי סכנה גדולה לילד. צריך להשתמש בצעצוע ולשמור אותו רק במקומות יבשים. המנעו מנהיגה בו בגשם. בשביל זה תוכלו לבדוק לפי יום או שעה את מזג האוויר הספציפי במקום בו אתם נמצאים.

את הצעצוע הממונע של הילד שלכם אנחנו ממליצים לרכוש דרך אתר מיי ליסט. זהו אתר שמו שהשם שלו מרמז, עוסק בקישור לאתרים אחרים המפרסמים מוצרים שונים למכירה. האתר מפרסם השוואות רק עם אתרים אמינים. בכך אתם יכולים להיות בטוחים ברכישה שלכם אשר תתבצע מאתר מאושר ומוכר על ידי מיי ליסט. האתר מפרסם סקירות של המוצרים השונים בהם תמצאו לא סתם פרסום שלהם אלא רשימות של הדברים הטובים, הדברים הלא טובים וסקירה תמציתית. זה יאפשר לכם לבחור את המוצר שהכי מתאים לכם תוך שאתם נסמכים על מיי ליסט כמקור מידע אמין אשר מציג את כל הנתונים כמו שהם.

צעצועים ממונעים יכולים להיות מהנים כבר בגילאים צעירים מאד, אפילו מתחת לגיל 10. הם מתאימים לגינה פרטית או לקחת לפארק או גינת משחקים לילדים.