קינוחים למסיבת יום ההולדת של הילדים: מה הכי יתאים?

קינוחים למסיבת יום ההולדת של הילדים

מתכננים להפיק מסיבת יום הולדת לילד? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג אפשרויות מעולות בעבור קינוחים שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים.

יום ההולדת מתקרבת: מהם הקינוחים הכי טובים אותם תוכלו להזמין או להכין בעצמכם לאירוע?

אין ספק כי חגיגת יום הולדת של הילד מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לחגוג ביחד עם בני המשפחה והחברים את היום החשוב ביותר בשנה. אולם, חלק בלתי נפרד מההכנות כולל גם בין היתר חשיבה על הקינוחים אותם תגישו לילדים,  כאשר המחשבה שצריכה להנחות אתכם היא לבחור בקינוחים שמתאימים הן בעבור הילדים והן בעבור המבוגרים שלוקחים גם הם חלק באירוע. על מנת לסייע לכם, להלן מספר הצעות לטובת הגשה:

מגשי פירות

אם אתם מחפשים ללכת על בטוח, אין ספק כי מגש פירות בעבור האירוע של הילדים הוא קינוח מושלם ומרענן אותו ניתן להזמין דרך אתר פרי הדמיון, במשלוח מהיר ועם אפשרות להזמין את המגש במחיר מצוין ובהתאם למספר המוזמנים. מדובר במגשים מעוצבים הכוללים את פירות העונה שנבחרים בקפידה לצד אפשרות להזמין את המגש בצורה של לב או אפילו מארז משפחתי יפהפייה שמתאים במיוחד ליום הולדת בסגנון פיקניק.

קרמבו מקושט

אם הילד נולד בתקופת החורף, אין ספק כי קינוח מושלם שתמיד עובד הוא הקרמבו. אולם, במקום להסתפק בקרמבו בסיסי ניתן לשדרג אותו בקלות ע"י סוכריות צבעוניות בשילוב של שוקולד חלב או לבן מומס. רצוי להכין את הפרודוקטים מראש, ולהעניק אפשרות לילדים לשים בעצמם את הסוכריות או הציפוי,.

סוכריות על מקל עם טוויסט

במקום להקים שולחן קינוחים עם סוכריות על מקל, ניתן לשדרג דרך רכישה של עוגיות אוריאו אותן ניתן לרכוש חנות ולאחר מכן לדחוף בעדינות את העוגייה על גבי מקל. עדיף להכין מספר רב של סוכריות ולארגן אותם בצורה מסודרת בתוך כלי יפה, ובכך תוכלו להשיג מראה שובבי אבל גם טעים שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים.

מיני קאפקייקס

מי לא אוהב קפאקייקס? מדובר בקינוח מושלם שמתאים מאוד לאירועים של ילדים. מאחר ולרוב קאפקייק מגיע בגודל יחסית גדול בעבור ילדים, הזמינו או הכינו בעצמם מיני קאפקייק קטנים שהילדים יטרפו בזמן המסיבה.אופציה נוספת היא להכין בעצמכם קאפקייקס ולדחוף אותם למקל, כמו סוכריות.

עוגת שוקולד עם סילאן ותמרים

עוגת שוקולד עם סילאן ותמרים מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לשנות את הקונספט המוכר של עוגת שוקולד קלאסית, רק עם טוויסט. מדובר בעוגה המשלבת את השוקולד המוכר ביחד עם תערובת של תמרים וסילאן (אותם מרסקים במעבד מזון) ומוסיפים לתוך תבנית אותה מחממים מראש למשך כחצי שעה. ניתן לצפות את העוגה עם סוכריות או שוקולד לבן, ובכך אתם יוצרים מתכון מושלם לעוגת שוקולד מרשימה אך גם בריאה יותר.

לסיכום, אירוע יום הולדת הוא אירוע מרגש אך גם מלחיץ כאחד, וזאת בשל הרצון העז לספק לילד, לחברים ולבני המשפחה אירוע קסום שייחרט למשך זמן רב. דרך הקינוחים אותם הצגנו לכם כאן תוכלו ליצור מערך מרשים ומדויק של קינוחים אשר יתאימו גם לילדים וגם למבוגרים. עם זאת, שימו לב כי חלק מהילדים עלולים להיות אלרגיים, ועל כן בדקו מראש האם ישנם ילדים שזקוקים להתייחסות מיוחדת, מתוך מטרה כי הם גם ירגישו חלק פעיל במסיבה ולא ירגישו חלילה שהם לא יכולים לקחת חלק. אל תחששו לבחון באינטרנט לגבי מתכונים קלים ליישום כמו גם לקצר את הזמן דרך הזמנה של קינוחים, דרך חברה המתמחה בתחום.