חדר מלח לילדים: פתרון אלטרנטיבי לבעיות נשימה

עולם הרפואה האלטרנטיבי הולך ומתפתח ומציע פתרונות מעולים בעבור בעיות רפואיות שונות, כמו למשל בעיות נשימה. אם הילדים שלכם מאובחנים עם בעיות נשימה – זה הזמן לבקר בחדר מלח. מדוע? להלן הפרטים.

חדר מלח לילדים: חוויה אלטרנטיבית בעבור בעיות נשימה

בעיות נשימה אצל ילדים הן בעיות נפוצות שמתרחשות לרוב בזמן תקופת המעבר והחורף, אולם אצל חלק גדול מהילדים מדובר בבעיות כרוניות שמלוות אותם למשך זמן רב. למרות שלעולם הרפואה הקונבנציונלי יש לא מעט מה להציע מבחינת דרכי טיפול וריפוי, חשוב להבין כי גם לעולם האלטרנטיבי יש הצעות לטובת סיוע להתמודדות עם המצב, כמו למשל חדר מלח. חדר מלח נחשב באירופה לחדר שבו מבלים רבבות בני אדם כולל ילדים במשך כל שעות היום, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לו. למרות שלא מדובר בפתרון רפואי מלא, היכולת שלכם כהורים לדאוג לבריאות של הילדים ולספק להם מענה מבחינת הקלה וסיוע היא חיונית ואפילו אפשרית, בזכות פתיחה של חדרי מלח כאן בישראל. אם אתם בדיוק מחפשים אפשרות נוספת, לחברה המתמחה בתחום לחצו כאן, וצפו בכל מה שיש לה להציע לכם.

מהם היתרונות של חדר מלח לילדים?

מדובר בחדר עשוי גבישי מלח אותם מייבאים מאירופה. החדר עצמו נעים מאוד ובו ניתן לשהות עם הילדים לטובת משחק משותף, צפייה בסרטים או סדרות בטאבלט או לטובת זמן איכות משותף. מאחר והחדר מותאם באופן ספציפי לספק לילדים הקלה בהפרעות נשימה, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בשיטה בטוחה אשר איננה מהווה חלופה לטיפול קונבנציונלי אלא מתוך מטרה ליצור טיפול תומך. מאחר ומדובר בחדר רווי במלח, הילדים סופחים את האוויר הנקי לריאות ובכך יוצרים סירקולציה שיכול לסייע לטובת שחרור, בשל השהייה בחדר סגור שמאפשר לחטא את מערכת הנשימה בעקבות ספיחת נוזלים. בחדר ניתן להבחין גם במבוגרים שמגיעים לטובת שיקום מערכת הנשימה לאחר שהפסיקו לעשן (וחשוב לדעת שיש כמה תופעות שעלולות לקרות כמפסיקים לעשן) או בעקבות בעיות בתפקודי הנשימה, ולכן חשוב לציין כי מדובר בחדר בטוח לחלוטין שבמסגרתו ניתן להירגע אך גם להקל ולו במעט על הילדים בכל הקשור להתמודדות עם בעיות נשימה כמו שיעול טורדני, ברונכיטיס ועוד. מאחר ומדובר בחדר אלטרנטיבי תוכלו לראות כיצד הילדים שלכם נרגעים כמו גם מקבלים אנרגיה מחודשת כתוצאה משהייה בחדר, אולם על מנת שניתן יהיה לנצל במקסימום את הסגולות של החדר מומלץ להגיע למספר ביקורים ולא להסתפק בביקור אחד אלא בלפחות שלושה עד חמישה ביקורים, ע"פ הצורך הנדרש.

חדר מלח לילדים: פתרון אלטרנטיבי לבעיות נשימה

בשורה טבעית בעבור הסובלים ממחלות נשימה

בעידן המודרני ניתן להבחין בזינוק במספר הילדים שמאובחנים עם בעיות נשימה, בין אם מדובר בבעיות נשימה עונתית ובין אם מדובר בחשיפה ממושכת לזיהום האוויר החמור. בנוסף, אם הילדים חשופים לעשן הסיגריות זה מגביר באופן משמעותי את בעיות הנשימה עד לכדי תחושה של מחנק. לכן, חשוב מאוד ליצור בעבור הילדים  מערכת תמיכה מלאה הכוללת בין היתר בדיקות אצל הרופא לצד ביקורים בחדרי מלח שהפכו לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות. מדובר בבשורה אלטרנטיבית שזוכה לביקוש שיא, לא מעט בשל השהייה הנעימה בתוך החדר אבל גם לאור תחושת השחרור אותה ניתן לקבל בזכות השהייה בחדר מלח למשך זמן קצוב. לאור הביקוש ניתן לראות כיצד נפתחים עוד ועוד חדרי מלח, כחלק מהחיבור המתבצע בין גוף לנפש ובייחוד לסגולות של המלח כחומר גלם טבעי לשפר את התחושה ובכך לתרום לאורח חיים בריא ומאוזן, כבר מגיל צעיר ובוודאי בעבור ילדים שמאובחנים עם בעיות נשימה קלות וקשות כאחד.