10 טיפים לטיול ללונדון עם ילדים

טיול ללונדון עם ילדים

יציאה לחופשה עם כל המשפחה, דורשת לא מעט תכנונים, כגון: בחירת היעד המתאים, ביצוע מחקר אודות אטרקציות שמתאימות לילדים ומבוגרים, תכנון ימי החופשה באופן נכון עבור כולם, ומתן תשומת לב לכך שכל בני המשפחה רוצים לטוס אל אותו היעד.

לונדון כן מחכה לכם!

אחד היעדים המתאימים עבור משפחות הוא העיר לונדון, בעוד שמדובר באחת הערים התיירותיות, אך גם המיוחדות והמעניינות באירופה. לונדון, כפי שרבים יודעים, היא המדינה היחידה באיחוד האירופי בה עדיין קיימת משפחת מלוכה. מה שהופך את היעד לאטרקטיבי עבור גדולים, וקטנים.

מלבד זאת, טירות מרהיבות, נופים ירוקים, מזג האוויר הנוח והאטרקציות שבמקום – כולם הופכים את העיר לכזאת שכיף לטייל ולהכיר. לונדון עם ילדים יכולה להיות חווייתית במיוחד, ולכן ריכזנו 10 טיפים חשובים:

כניסה לאנגליה

מי שדואג לגבי הכניסה לאנגליה בהגיעו אל שדה התעופה הית'רו, חשוב שידע, כי כל אדם ראשיי להכנס אל המדינה ולשהות בה 3 חודשים, ללא צורך בוויזה מיוחדת. בכך אין צורך לעשות הכנות מקדימות לפני הכניסה אל היעד. עם זאת, יש לשים לב כי כל הדרכונים של בני המשפחה בתוקף, וכי יש לכם צילום והעתק (אחד לפחות!), של כל דרכון.

שווי הפאונד

אחד המטבעות שנחשבים מבין החזקים בעולם, הוא הפאונד. פאונד הוא מטבע בו משתמשים באנגליה, בה נמצאת לונדון. בדקו מהו שער החליפין ודאגו לתקציב מתאים עבור בילויים, אוכל, כניסה לאטרקציות, והוצאות שונות.

בחירה בכמה אטרקציות מרכזיות

כדי שתוכלו להגיע אל אטרקציות שמתאימות למשפחות, יש לבצע מחקר ולהגיע אל אתרים בעיר המתאימים עבור גדולים וקטנים. לונדון היא עיר ענקית בה לא תמיד ניתן להגיע אל כל האטרקציות. לכן, מומלץ לבחור אטרקציות שנחשבות בגדר חובה, כמו: ביקור בארמון המלוכה, הגעה אל מוזיאון מאדם טוסו, ביקור ב'חוויית שרק' ועוד. פעילויות אלה יתאימו עבור כולם.

טיול ללונדון עם ילדים

תכננו מסלולים בצורה נכונה

חשוב להיעזר בספרים או באפליקציות המכוונים אל מגוון יעדים בעיר ועושים זאת בצורה שקל ונוח יותר להגיע אל אותם יעדים. כיום, ישנן אפליקציות שמתאימות לתיירים אשר מורות על יעדים אטרקטיביים וגם מכוונת את המשתמש לכל אטרקציה בצורה נוחה, ועל פי סדר גאוגרפי. בכך אפשר להגיע בנוחות ובמהירות אל כל יעד.

רכשו כרטיס "לונדון פס"

בזמן שאתם מגיעים אל העיר, רכשו כרטיס בשם לונדון פס או באנגלית: London pass . הכרטיס מאפשר כניסה חינם אל יותר מ 60 אתרים ואטרקציות. באמצעות כרטיס זה, ניתן  ליהנות מסיורים מודרכים, כניסה למוזאונים ולשאר אטרקציות שמתאימות לכל המשפחה. בעזרת הכרטיס, תוכלו לחסוך עלויות תחבורה וזאת משום שהוא מקנה נסיעות חינם בתוך העיר.

התאימו את הלבוש למזג האוויר

זה נכון, מזג האוויר בלונדון נוח יחסית, אך עדיין ישנם ימים גשומים, קרירים ואפורים. גם בקיץ. לכן יש לצייד את כל הילדים בנעליים סגורות ונוחות, במעיל ומטרייה.

שימו לב לפרטים

לונדון היא עיר שנחשבת אמידה ובטוחה יחסית, ובכל זאת, יש להיזהר מכייסים. חלקו את הכסף בין בני המשפחה והשאירו את הסכומים הגדולים בכספת בבית המלון. דעו כי בלונדון נהוג לתת טיפ למלצרים בגובה של 15 אחוז, כאשר לעיתים הטיפ כבר כלול בחשבון. לכן יש לשים לב לפרטים הקטנים בעת בילוי במסעדות ובכל מקום אחר.   

הגיעו אל אזור המרכז

מומלץ לטייל בעיר ולהגיע אל מרכז העיר בה מבנים יפים, חנויות אופנה ושווקים תוססים. אל מרכז העיר ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית המפורסמת בעולם, הידועה בשם under ground. התחבורה בעיר נחשבת יעילה במיוחד, בעוד שבאמצעיות הורדת אפליקציית Tube Map אפשר להתמצא בה בקלות!

השכרת רכב

אם תרצו לצאת עם הילדים מחוץ לעיר, או להגיע אל כפרים ויעדים שנמצאים מחוץ ללונדון, כדאי לשכור רכב משפחתי מתאים. בצעו השכרת רכב לפני הטיסה, כך שיהיה עבורכם רכב מוכן בבוקר היום בו תרצו לצאת עם מכונית לנסיעה.

צרו חוויות מרגשות ובלתי נשכחות

צאו אל מגוון חוויות משפחתיות שמתאימות עבור כולם. זה נכון, לתכנן טיול עבור כל המשפחה זה דבר מאתגר. אך בחירה נכונה, תכנון מקדים והתאמת היעדים אל מזג האוויר – כולם יספקו לכם חופשה אגדית בלונדון: עיר מקסימה שתאפשר לכל אחת ואחד, חוויה ייחודית!