מושלם לניקיון הבית: הכירו את השואב הרובוטי Viomi 2 PRO

מחפשים שואב אבק רובוטי טוב? בעצם, למה להסתפק בטוב, אם יש מושלם? הכירו את השואב הרובוטי Viomi 2 PRO – מכשיר שהוא בין הבולטים ביותר בתחום זה כיום:

בחזית טכנולוגית השואבים הרובוטיים

Viomi 2 PRO הוא שואב אבק רובוטי בולט. במבט על, נציין כי למכשיר זה יכולת שאיבה, שטיפה וניגוב. מידע מפורט לגביו, תמצאו בכניסה אל אתר  ronlight שהיא יבואן רשמי של המכשיר. אגב, רונלייט גם מציעה על מכשיר זה אחריות 24 חודשים. אופן פעולתו המתוחכם הוא כזה, שהוא עושה עבודה יסודית מאוד. מחד – Viomi 2 PRO לא מפספס אף פינה. מאידך, הוא גם לא מבזבז זמן עבודה.

עצמאי בשטח

Viomi 2 PRO יודע לעשות את העבודה לא רק היטב, אלא גם במינימום סיוע מצידכם. עם מיכל מים מלא, הוא מסוגל לנקות ולשטוף עד שלושה חדרים ושני מסדרונות. זאת, תודות לנפח המיכל הגדול במיוחד – 560 מ"ל. קיבולת הסוללה של המכשיר היא mAh 3,200. זמן הטעינה המלאה הוא כשלוש שעות, שלאחריה הוא מסוגל לעבוד ברציפות למשך שעתיים. מה קורה אם הסוללה עומדת להיגמר, תוך כדי פעולת המכשיר? Viomi 2 PRO חוזר במצב כזה אל המטען. ומה אחרי הטעינה? הוא יסתדר לבד! המכשיר יודע לחזור אל הנקודה האחרונה שבה הוא היה, בכדי להמשיך את עבודתו בצורה מושלמת.

לא סתם שואב!

שואב רובוטי, כשמו כן הוא – קודם כל מכשיר שאיבה. בין אם מדובר באבק או בפסולת גסה יותר שנמצאת על הרצפה, אתם מסודרים. למכשיר זה יכולת שאיבה מרשימה במיוחד. תודות לכך, הוא מסוגל להסתדר היטב, גם עם פסולת כבדה וגדולה יחסית. זה יכול להיות למשל תפזורת של כדוריות פלדה או גרגירי אורז. במספרים, עצמת השאיבה שלו עומדת על 2150 Pa.

כלום לא עוצר אותו

זה לא רובוט – זה טנק ננסי! שואבי אבק רובוטיים עובדים באופן אידיאלי בסביבה שטוחה. אך Viomi 2 PRO מסוגל לעבור מכשולים בגובה של עד 2 ס"מ, תודות לגלגל משופר, אשר בנוי בקוטר גדול מהרגיל. בין אם זה שטיח שנמצא באופן קבוע על הרצפה או כבל שמונח באופן זמני, מכשיר מתוחכם זה עובר וממשיך לנקות. רובוט שאיבה זה משתמש בעשרה חיישנים. תודות לכך, הוא מתמודד היטב עם מגוון מכשולים שעומדים בדרכו. הוא אף סורק את המבנה סריקה מלאה – בשלוש מאות ושישים מעלות.

מושלם לניקיון הבית: הכירו את השואב הרובוטי Viomi 2 PRO

ניהול נוח

אם רוכשים ומשתמשים באופן שוטף בשואב אבק רובוטי, זה עדיין לא אומר לשכוח ממנו לגמרי. חשוב להיות בעניינים ולדעת כיצד הוא מתפקד. על מצב עבודתו של הרובוט בניקוי הבית, תקבלו עדכונים באמצעות מנגנון של הודעות קוליות. בטלפון הנייד שלכם, תוכלו לראות את מסלולי תנועתו ואת החלוקה של הבית לאזורי ניקוי. הכול מתבצע באמצעות אפליקציית Mi Home, אשר מיועדת לניהול מוצרי Xiaomi מסוג זה.

עוד במפרט הטכני

בין התכונות הנוספות והמאפיינים הטכניים של מכשיר זה, בולטים גם:

מברשת יעילה וידידותית לסביבה

המכשיר אוסף אליו פסולת, בדומה לשימוש במטאטא, כפעולת הכנה לקראת שאיבה. זאת, באמצעות מברשת מסתובבת מבוססת אלסטומר תרמופלסטי וניילון, שלא מזיקה לרצפה.

משקל נוח

משקל המכשיר עומד על 3.6 ק"ג בלבד.

סינון איכותי

המכשיר כולל שני מסנני HEPA.

לסיכום

Viomi 2 PRO מומלץ כשואב אבק ביתי, לאור אוסף התכונות האיכותי שלו. כמובן, היכולת לרכוש זאת מיבואן מקומי אמין, מספקת יתרון חשוב נוסף.