אילו מתנות אפשר להכין לגננת ביחד עם הילדים?

מתנות לגננת

סוף השנה בגן תכף מגיע, והגננת של הילדים בוודאי עבדה בשנה האחרונה לא מעט. היא דאגה להעשיר את הילדים בידע, היא שרה להם שירים, שמרה עליהם מכל משמר ותמיד דאגה לעדכן אתכם בכל מה שעבר על הילד שלכם בשנה האחרונה. כעת מגיע רגע של הודיה. זאת יכולה להיות הודיה על שנה מוצלחת בגן, או רגע בו תרצו להגיד לגננת "תודה" על עצה נפלאה. יש הורים שירצו להעניק מתנה ליום הולדתה של הגננת לרגל פרישתה. בכול מקרה, תמיד יש סיבה טובה להכין עם הילד מתנה שתכבוש את הלב ותביע את הערכה שלכם ושל הילדים לאישה הנחמדה. אם אתם רוצים להכין לגננת מתנה מיוחדת – יש כמה רעיונות שתוכלו ליישם ביחד עם הילדים שיספקו מתנה כיפית ומתחשבת. הנה כמה דוגמאות:

עוגיות מעוצבות בקופסא

עוגיות שתאפו יחד עם הילדים יהיו מתנה טעימה ומרגשת. הכינו בצק עוגיות, קרצו ממנו לבבות, זלפו על כל עוגייה הקדשה מיוחדת או כתבו עם שוקולד את השם של הילד ושל הגננת על העוגיות. לאחר האפייה ארזו את העוגיות בקופסא מהודרת. כיום יש קופסאות מיוחדות לעוגיות המאפשרות מקום שבו אפשר לסדר את העוגיות בצורה מקסימה.

בחרו מארז שקוף מהודר לעוגיות, המעניק מראה מרהיב ומושקע. בחרו מארז ששומר על העוגיות טריות ואפשר לשאת אותו בקלות ובבטיחות כשהעוגיות מסודרות יחד בצורה נעימה למראה. בחרו מארז שקוף עם תחתית בצבעים שונים ומכסה שקוף בתוספת סרט שעוטף את האריזה כמתנה.

שרשרת חרוזים עם הקדשה

רוצים לרגש את הגננת? להעניק לה מזכרת מקסימה? אם כן, אפשר להכין עבור הגננת שרשרת מיוחדת שאתם והילדים תכינו בעבודת יד. בחרו חרוזים בכול הצבעים בתוספת תליון מיוחד כמו תליון לב או כזה שאפשר להכניס בתוכו תמונה של הילד ושל הגננת. הכינו יחד שרשרת חרוזים צבעונית, תמיד או כל תכשיט שתרצו להכין יחד. גם את התכשיט שהכנתם אפשר להגיש לגננת בתוך קופסא מהודרת או בעטיפת מתנה.

תמונה ממוסגרת בעבודת יד

יש לכם תמונה של הילד והגננת ביחד? מעולה! הכינו מסגרת מיוחדת אותה תצבעו ותקשטו. בחרו מסגרת עץ עבה אותה אפשר לצבוע ועליה אפשר לצייר. הדפיסו את התמונה של הילד והגננת, והכניסו אותה אל תוך המסגר. צבעו עם הילד/ה את המסגרת, קשטו אותה במדבקות או בציורים, והוסיפו מאחורי המסגרת הקדשה אישית או מילות תודה.  מתנה כזאת תהיה מרגשת ותישאר כמזכרת נעימה עבור הגננת.

הכנת מגש פירות

מגש פירות הפך למתנה טרנדית במיוחד! מלבד העובדה שפירות זה דבר בריא, מדובר במתנה צבעונית ומרשימה שתוכלו להכין עם הילדים. כדי להכין מגש כזה כל מה שצריך זה לרכוש סל עם פירות העונה כמו אבטיח, מנגו, תותים, אפרסקים, קיווי ושאר פירות טריים. כעת יש לחתוך בזהירות את הפירות בעיצובים שונים של כוכבים, עיגולים, ריבועים ושאר עיצובים. יש לסדר את הפירות על מגש מהודר, לנעוץ בפירות קיסמים ולסדר אותם בצורה יפה. את המגש עוטפים בנייר נצמד וסוגרים בסרט צבעוני. אפשר לפזר בין הפירות מגוון של פירות יבשים ומיני אגוזים\ כמו למשל אגוזי מלך שתוכלו לנעוץ בתוך תמר או בתוך משמשים מיובשים.

אז אם אתם רוצים לשמח את הגננת – זה הזמן להעניק מתנה מתחשבת לסיום השנה בגן או לכל מטרה אחרת, ולספק לאישה שהשגיחה על הילדים שלכם – את תשומת הלב שהיא ראויה לה.