גננות, מתלבטות מה לקנות לילדי הגן למסיבת סוף שנה? כל הרעיונות הכי שווים פה

גננות וגננים עובדים קשה מאד ובמרץ כדי שהילדים שנמצאים בגן שלהם ייהנו משהות כיפית בגן, יחכימו ויצרו קשרים חברתיים טובים. לקראת סוף שנה, אתם, הגננים והגננות, בוודאי מחפשים מתנות שיהוו מתנה כיפית, אבל גם שימושית להורים ולילדים.

החדשות הטובות הן, שאין צורך שגננות וגננים שרוצים לקנות מתנות לילדי הגן, יתלבטו מה לקנות. כיום יש מגוון מתנות לגן שכל גננת צריכה להכיר שאפשר לרכוש בעלויות משתלמות. את המוצרים אפשר לבחור מתוך אתרים וחנויות מקוונות המכילים מגוון רחב של פריטים אותם אפשר להזמין ולהפוך לאישיים במיוחד. אז איזה אופציות למתנות תמצאו? הנה מספר דוגמאות:

בולי עץ עם תמונה של הילד

מתנה המתאימה במיוחד לילדים שעולים לכיתה א'. בול עץ עליו מודפסת התמונה של הילד/ה, מהווה מזכרת מרגשת עבור הילדים וההורים. עץ הוא חומר יוקרתי וחזק ממנו מכינים מגוון פריטים דקורטיביים. כאשר מטביעים על גבי בול עץ  תמונה של הילד/ה: התוצאה היא יצירה של ממש! מתנה כזאת נחשבת ייחודית משום שבאמצעותה אפשר לקשט את הבית או את המשרד, בעוד שההורים יכולים להניח את בול העץ עם התמונה של הילד על שולחן עבודתם.

קלמרים עם תמונה

מתנה נוספת שמתאימה לילדים שעולים לכיתה א'. קלמר הוא פריט שכל ילד צריך על מנת לאחסן בתוכו ציוד בית ספר כמו עטים ועפרונות, מחדדים, מחקים וכל מה שדרוש עבור השנה הראשונה בבית הספר. גננות וגננים יכולים להזמין קלמרים שמודפסים עליהם תמונה משפחתית או תמונה של הילדים לבד ובכך לאפשר מתנה מקורית ושימושית במיוחד.

מחזיקי מפתחות

גם מחזיקי מפתחות הם מתנה מופלאה לילדים, בעיקר עבור ילדים שחוזרים הביתה מבית הספר או מהגן וצריכים לפתוח את הדלת לבד. מחזיק מפתחות עם תמונה של הילד/ה וברכה אישית – יספקו מתנה מושלמת להורים שרוצים לשמור את התמונה של הילדים שלהם בצרור המפתחות.

גננות, מתלבטות מה לקנות לילדי הגן למסיבת סוף שנה? כל הרעיונות הכי שווים פה

כוסות ובקבוקים

כוסות קפה, כוסות פלסטיק או כל כוס אחרת – יהיו מתנה שימושית ומושלמת להורים וילדים. כאשר הורה מקבל ספל מיוחד עם תמונה של הילד בתוספת הקדשה מיוחדת, הוא מרגיש נהדר! כוסות מודפסות עם תמונה של הילדים יספקו מזכרת כיפית ושימושית מהגן או את ספל הקפה האידיאלי להפסקת קפה בעבודה. על הכוסות תוכלו להדפיס תמונה של הילד/ה, שם הילד ומשפט או איחול נעים מהגננות. בין היתר הכוסות יכולות להתאים גם לילדי הגן אשר ממשיכים לשהות בגנים בשנה הבאה. מי שתרצה, תוכל לבחור בקבוקים לילדים שומרי קור או חום עליהם אפשר להדפיס תמונה של כל ילד או ילדה, ובכך גם לדעת למי שייכים הבקבוקים.

סינרים

מתנה שימושית ומקורית היא סינרים לפעוטות וילדים. הסינר, אשר מגן על בגדיו של הילד בזמן שהוא אוכל ושותה, מהווה מתנה שימושית במיוחד! כאשר התמונה של הפעוט או הפעוטה מוטבעים עליו – מדובר במתנה מקסימה ומשעשעת, כיפית וחמודה. זאת אחת המתנות השוות שיש גם עבור ילדים וגם עבור הורים. בסינר אגב, ניתן להשתמש גם בגן הילדים ובכך לזהות איזה סינר שייך לכל ילד.

אז אם אתן עדיין מתלבטות או מתלבטים לגבי מתנות לסוף שנה –  זה הזמן להכנס אל אתרים באינטרנט המומחים בייצור מתנות סיום שנה אישיות, ולבחור את המתנה שעושה טוב על הלב, גם לכם וגם לילדים. כך אפשר ליהנות למתנת סוף שנה מקורית, מעניינת ואיכותית.