מיטה לתינוק – כל גיל והמיטה שלו

מיטה לתינוק

עוד רגע ויסתיימו להם חודשי ההיריון ואל העולם יגיח האורח או האורחת המיוחדים להם ציפיתם ואז גם נשאלת השאלה, האם הספקתם לתת מחשבה ברכישת כל מה שצריך בכדי שהמצטרפים הקטנים ירגישו כמה שיותר בנוח? לצד החיבוק החם והאהבה שאתם עומדים להרעיף, רצוי כי גם חלל החדר אליו אתם מביאים את הקטנים יהיה מושלם ואכן משביע רצון. אז מה עושים? איך בוחרים לצורך העניין מיטה לתינוק? כן, כבר נאמר שלכל גיל יש את המיטה שלו, מאידך, כאן, חשוב ביותר לתת ליילוד החדש שלכם את הנוחות המרבית וכאן, נכנס גם עניין בחירת המיטה המתאימה. מבולבלים? אין צורך, במאמר שלפניכם נסייע לכם לבחור את המיטה המושלמת ביותר עבור האורחים הקטנים שפקדו את חייכם לאחרונה.

מה כדאי לקנות מיטת תינוק או עריסה?

ההיצע הגדול לעיתים עלול להקשות על הבחירה הנכונה ובדיוק  כאן, יהיה עליכם להפעיל את שיקול הדעת הנכון. האם כל מיטת תינוק מתאימה? אם המבחר הגדול של השוק מבלבל אתכם, יש רק אפשרות אחת לקנות את הנכון ביותר. בדיוק בשלב הזה, תעלה התהייה, האם לקנות עריסת תינוק או מיטה? בחודשים הראשונים קיימת נטייה לשינה מרובה מצדם של הקטנים ולכן, חשוב לבחור עבורם את הנכון והנוח ביותר. האם העריסה מספקת את המצב הנוכחי? ייתכן שכן, מאידך, אם בכל זאת תרצו לפסוח עליה ולקנות מיטת תינוק איכותית, מרווחת ונוחה, כאן המקום לדבר על זה בהרחבה.

איך קונים מיטת תינוק נוחה?

מיטת תינוק יכולה בהחלט לתת מענה לתינוק או לתינוקת שלכם הרבה לפני הלידה ועד לגיל שנתיים ולעיתים יותר. שלא כמו העריסה שהוזכרה בפסקה הקודמת, מיטה זו תהיה ניידת יותר, מרווחת ואף גדולה יותר. אוהבים לישון בצורה חופשית ומרווחת? כך גם התינוק החדש והקטן שהצטרף לא מזמן למשפחה. מיטת תינוק, כבר רבים וטובים אומרים שזה מה שגורם לתינוק את הביטחון שלו, בדומה לרחם החם והנעים, כך גם "פינות המיטה" המספקות לו את הביטחון המלא ועוזרות לו להסתגל למצב החדש- החיים מחוץ לרחם. אז כמו מוצרים ואביזרים אחרים שהם חלק בלתי נפרד מחדר התינוק, חשוב להתחשב בכמה וכמה פרמטרים. הפרמטר הראשון קשור בביטחון לצד הנוחות, כמו בכל דבר ובפרט במעמד הזה, חשוב לבחור מיטה העשויה מחומרי גלם איכותיים לצד אחריות רכישה מלאה. בכדי להשיג אחריות, רצוי לרכוש את המיטה בחנות ישראלית שתבטיח זאת. כמו כן, יש להתחשב בחלל עצמו ובגודל המיטה. האם היא מתאימה לחדר? האם היא לא תופסת את כל המקום או משתלבת היטב עם שאר הדברים?

בסיכומו של דבר, בעת בחירת מיטת תינוק, רצוי לבחור את העיצוב המושלם, אבל קודם כל להתחשב בחומרי הגלם הטובים, התאמה לחלל החדר מבחינת מיקום ועיצוב ובו זמנית, מיטה שתהיה נוחה ובטוחה!