השכרת רכב לטיול עם ילדים

ברחבי הארץ, יש מגוון רחב של מקומות לטיולים עם הילדים, החל מצפון הארץ ועד לדרום. אחת הדרכים להתנהל בטיול באופן המיטבי, היא באמצעות השכרת רכב. למה חשוב לדאוג? מה רצוי לברר מבעוד מועד? ואיך לצלוח את הנסיעה ליעד? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

השכרת רכב

מדוע השכרת רכב חיונית לטיול עם ילדים?

ילדים נוטים להיות לעיתים חסרי סבלנות, ובייחוד כשמדובר בנסיעות ארוכות, לכן במקום לנסוע בתחבורה ציבורית, עדיף לשכור רכב מתאים שישמש אתכם הן במהלך הטיול והן בדרך ליעד עצמו. כמו כן, נסיעה בתחבורה ציבורית עשויה להיות מגבילה, בייחוד כשהילדים מעוניינים בהפסקה או צריכים להתפנות, כך למעשה באמצעות רכב שכור, אתם קובעים את ההפסקות במהלך הנסיעה כמו גם את המקומות בהם תעצרו. מכאן, אין ספק כי השכרת רכב לטיול עשויה לשדרג את החוויה ולהקל עליכם במהלך החופשה.

למה חשוב לדאוג בתהליך השכרת הרכב?

כשאתם עומדים בפני סגירת עסקה עם אחת מבין סוכנויות הרכבים בארץ, הדבר שצריך להיות לנגד עיניכם הוא נושא הבטיחות. תחילה, וודאו שלרכב שאתם מעוניינים יש לשכור יש ביטוח חובה בתוקף כמו גם ביטוח צד ג'. נוסף לכך, בדקו שכל חגורות הבטיחות ברכב תקינות והרכב עצמו מרווח דיו בכדי לאפשר לילדים לשבת בו בנוחות המרבית. יחד עם זה, אם הילדים זקוקים לכיסא בטיחות\בוסטר, בררו מול החברה אם יש באפשרותם לספק זאת בעבורכם. אם יש לכם כיסא בטיחות משלכם, ייתכן ותעדיפו להשתמש בו, גם מאחר והוא סטרילי ולא היה בשימוש של ילדים אחרים, וגם כי הפעוט כבר רגיל לכיסא, וזה בהחלט דבר שעשוי להשפיע על חוויית הטיול.

נוסף לכל הדברים שצוינו מעלה, הקפידו לקרוא את חוזה ההשכרה על הצד הטוב ביותר וקראו בעיון את כל הסעיפים. חשוב שתבינו על מה אתם חתומים, לכן אל תקלו ראש בקריאה ותנו לכך את מלוא תשומת הלב. כמו כן, על מנת שתוכלו לבחור ברכב האידיאלי ביותר בעבורכם, חשוב להבין מהם הצרכים שלכם. האם אתם זקוקים לתא מטען גדול? האם יש צורך ביותר מחמישה מקומות ישיבה? האם כדאי לשכור רכב שטח? הגיעו לסוכנות ההשכרה כשאתם יודעים ומבינים מהם הצרכים שלכם, כך תוכלו להיות ממוקדים ולבחור ברכב המתאים לכם ביותר.

תעסוקה לילדים למשך הנסיעה

נסיעות ארוכות עלולות להיות מאתגרות לילדים, לכן חשוב שתכינו מבעוד מועד תעסוקה לילדים למשך הנסיעה. החל מצעצועים מסוגים שונים, חוברות צביעה, שירי ילדים, משחקים בעל פה ועוד. אם הילדים בגילאי בית הספר היסודי, מומלץ לברר על מקומות מעניינים בדרך ולקרוא עליהם מעט ברחבי האינטרנט. כך למעשה, תוכלו להעביר את הנסיעה בהסברים מרתקים וסיפורים היסטוריים על כל היעדים והאתרים שעל פניהם אתם חולפים במהלך הנסיעה.

 

יש לא מעט יתרונות להשכרת רכב לטיול עם ילדים. בחרו את סוג הרכב האידיאלי ביותר בעבורכם, תכננו מסלול טיול ייחודי ומעניין וצאו לדרך!